תקופת הקורונה מאתגרת לכולנו

עושה רושם שהקורונה הגיע לכאן ועוד תישאר איתנו זמן מה. גם עלינו במאי דוג הקורונה לא פסחה, ונכפו עלינו שינויים אבל אנחנו למדנו “לעשות מהלימון לימונדה”,  לעשות טוב יותר למען הסטודנטים ולמען הכלבים שאנחנו מאמנים.

בראשית תקופת הקורונה, אלפי כלבים אומצו כדי לאפשר למשפחות לשפר את איכות חייהם, עם החבר הטוב ביותר – ידידו הטוב ביותר של האדם: הכלב. גם אנחנו במאי דוג סייענו לאימוצים אלו לקרות – ושידכנו בין כלבים ובין משפחות שפתחו ליבן.

ולגבי מאלפי הכלבים…תהליך האילוף והכלבנות הטיפולית מתרחש לרוב אחד על אחד בחלק גדול מהזמן ולכן תחום זה אינו נפגע כמעט בתקופת הקרונה, אלא נהפוך הוא.. אלפי הכלבים שאומצו והצטרפו למשפחות חדשות, הסתייעו בידי המאלפים. 

היערכות לקורונה במאי דוג

ללמוד בזמן קורונה במאי דוג

במאי דוג החלטנו לבנות מערך לימודים יעיל המבוסס על תכנית אסטרטגית שבראשה משימה חשובה: לתת יותר!
המהלך הראשון כלל הגשמת חלום: בניית מסלול לימודים מקוון – לומדה, המאפשרת לסטודנטים נגישות וזמינות כאחד, תוכן מורחב (ניתן לומר פי 3 ממה שהיה קיים עד כה במערכי הלימוד התיאורטיים), עשרות מאמרים, מאות צילומי וידאו שיהיו ברשותינו, סרטונים יחודיים ונדירים שנאספו במהלך השנים אשר יחד הפכו את חווית הלימוד למרתקת ומותאמת לתקופה ולזמן.

המהלך השני שעשינו במאי דוג הוא הגדלת מרחב הלימוד לקבוצות קטנות – 10 סטודנטים בכיתה מה שמאפשר לנו להעניק יחס אישי וצוותי לטובת יצירת סיירת של מאלפים. 

הלימוד המצומצם שם דגש על יחס וליווי אישי לכל סטודנט, זיהוי חוזקות וחולשות ומתן כלים בהתאם, לכל כיתה ישנו מדריך אישי הנותן מענה שלם וא’ ועד ת’. כמו כן, קיימת קבוצת וואטסאפ לסטודנטים באמצעותה עולים במהלך השבוע, משימות חדשות, סרטונים ומשובים של המדריכים, כך שהלמידה הינה יום יומית, ומעניקה ערך רב למשתתפים.

המהלך השלישי שעשינו הוא הוספת סדנאות העשרה ארוכות לטובת מינוף טכניקות הלימוד וההתנסות המעשית. אלו יגרמו לכך שכל סטודנט/ת זוכים לכלים מתקדמים אשר יובילו אותם להצלחה בתחום.

למסלולי הלימוד הקליקו:

קורסי אילוף כלבים 
קורסי כלבנות טיפולית
כלבי עבודה
קורסי ספרות כלבים

כבר בקורסים האחרונים, אנו מזהים את התרומה העצומה של השינוי המערכתי, רמת הסטודנטים עלתה, ואיתה התשוקה להצלחה. מבחינתנו זהו עוד שלב בתהליך בהתפתחות והמצוינות שקורה כבר 20 שנה כל פעם מחדש ומאפשר למאי דוג להיות מובילה ומצטיינת בתחום.

אנו מזמינים להגיע לימים הפתוחים להיפגש עם היועצים שלנו אחד על אחד בפגישה פרונטלית בזום או בכל דרך שתבחרו אפילו בבית קפה ולהירשם ולהפוך אהבה למקצוע. לימים הפתוחים הקרובים הקליקו כאן: https://www.my-dog.co.il/open-day/