צוברים נסיון מקצועי במספרה לכלבים מאי דוג
מהו קורס ספרות כלבים

My-dog grooming הינו מגמה בתוך המרכז הרב תחומי המוביל בישראל ללימודי כלבנות מזה שני עשורים. סגל ההוראה הוא הבכיר ביותר בישראל ובעל ניסיון הדרכתי עשיר ומגוון.
מאי דוג הוא מוסד הלימודים הגבוה והמתקדם במדינת ישראל למקצועות הכלבנות שבוגריו נחשבים לחוד החנית בעולם העבודה עם בעלי חיים.

ספרות כלבים – תחום מבוקש ומתפתח

בשנים האחרונות אנו עדים לכניסתם של חיות מחמד רבות לחיינו ולתוך ביתנו ומכאן מגיעה הציפייה לטיפוח ההיגיינה והאסתטיקה על בסיס יומיומי. התפתחות הטיפוח והספרות של הכלב הם חלק ממגמה ההולכת וגוברת בעולם בכלל ובמדינת ישראל בפרט.כלבים מוכנים לתערוכת כלבים עם תספרת כלבים וסידור שיער במאי דוג הידעת כי עפ"י נתוני משרד החקלאות יש בארץ כ-400,000 כלבים וכ-250,000 חתולי בית? הידעת כי ההוצאה הכספית על חיות מחמד עלתה בעשור האחרון ב 300% !!!? הידעת כי עבור מרבית האנשים "כלב זה ילד"? נתונים אלו הופכים את מגמת ספרות כלבים למגמה מבוקשת במיוחד. בוגרי בית הספר "נחטפים" לעבודה ע"י קליניקות של וטרינרים וחנויות לציוד לבעלי חיים המשוועות לכוח אדם מיומן. במאי דוג, רמת הלימודים גבוהה ביותר ואנו מעניקים את כל הסיוע הנדרש לבוגרינו לפתיחת עסק עצמאי מבחינת מיצוב, שיווק וליווי מקצועי ואישי!

My-Dog Pet Grooming
מהם היתרונות המיוחדים של הקורס?

מאי דוג לימודי ספרות כלבים, כלבים לתערוכה

  • בית הספר לספרות מוביל בישראל המאפשר לסטודנטים להתנסות עם כלבים המגיעים למספרה שלנו
  • סביבת לימודים בסטנדרטים אירופאיים והתנסות במגוון כלבים רחב
  • סגל מרצים מהשורה הראשונה
  • לימוד בקבוצות קטנות ויחס אישי לכל תלמיד ותלמיד בכיתה ייעודית ומאובזרת
  • קורס טיפוח וספרות כלבים מאפשר התפתחות במספר ומגוון מסלולי קריירה
  • אנו מסייעים לבוגרי בית הספר לספרות להשתלב בתחום העסקי    ***  מתעניינים בעבודה עם כלבים?  – השאירו פרטים


    icon5   מידע נוסף אודות לימודי ספרות כלבים במאי דוג: