כלב שעבר לימודי אילוף אצל מאלף רץ להביא כדור

לימודי אילוף כלבים – אודות המגמה

My-Dog College הינו מרכז רב תחומי המוביל בישראל ללמוד אילוף כלבים הוקם בשנת 2001 ומכשיר עשרות מאלפי כלבים מידי שנה. אנו עוקבים אחר השינויים והמגמות בחברה הישראלית ביחסה לחיות המחמד בכלל ולכלבים בפרט. הלימודים מיישמים את שיטות האילוף המתקדמות ביותר בעולם וגידול נכון של הכלב מגורות לבגרות, טיפול בבעיות התנהגות ובמורכבויות שבין הכלב לבעליו וכן לומדים דרכי העשרה של עולם הכלבים.
הסטודנטים שלנו נהנים מצוות מקצועי ברמה הגבוהה ביותר לצד כלבית אימונים ייחודית העומדת לרשותם לאימון ולשיפור מתמיד.
סגל ההוראה במגמה הוא הבכיר ביותר בישראל ובעל ניסיון הדרכתי עשיר ומגוון. כל אלה ביחד הופכים את המגמה לבית הספר המוביל בישראל להכשרת מאלפי כלבים. מכללת מאי דוג פועלת בחסות בית החולים הווטרינרי של האוניברסיטה העברית, והינו מוסד הלימודים לבעלי חיים הגבוה והמתקדם במדינת ישראל שבוגריו מובילים את עולם הכלבנות המקצועית.

icon2   לימוד אילוף כלבים – במגמה מספר קורסים:

קורס אילוף כלבים בכירים ומטפלים התנהגותיים

תרומתם של כלבי המשפמדריכה בכירה מאיה פרנקו עם כלב, שיעור אילוף כלביםחה לאיכות החיים היא אדירה ומספרם של כלבי הבית בישראל קרוב לחצי מיליון כלבים. הכלבים שלנו משמשים כחיות מחמד, חברים אמיתיים, הם חלק מהמשפחה, מישהו להישען עליו וידידו הטוב של האדם. יחד הם כניסתם של הכלבים לתוך המשפחה המודרנית הועמק הצורך ביצירת שפה משותפת ותקשורת יעילה בין הכלב למשפחתו האנושית.
מטרת הקורס היא להכשיר מאלפים ומאלפות בכירים ומטפלים התנהגותיים לתחום כלבי הבית ההולך ומתפתח. הבוגרים שלנו מאפשרים למאות אלפי הכלבים להבין את בעליהם, להשתלב במשפחה ללא בעיות התנהגות ולאפשר הרמוניה מלאה בין הכלב לבעליו.
 למידע נוסף, קורס מאלפי כלבים


קורס אילוף כלבים עם התמחות בכלבי גישוש והגנה (כלבי עבודה)

הצרכים הביטחוניים המיוחדים במדינת ישראל, הן במלחמה בפשע והן בהתמודדות נגד טרור יוצרים ביקוש לכלבי הגנה למשפחות לצד כלבים במערכת אכיפת החוק, לקב”טים, סיירים, רבש”צים ומוסדות אבטחה שונים.
הקורס המכשיר מאלפים לכלבי עבודה, המקיף ביותר בישראל, נועד לקדם את בוגריו בתחום המיוחד של אילוף כלבים לצורכי אבטחה ובטחון. בין הנושאים הנלמדים, אילוף כלבי הגנה, שמירה, איתור חומרי נפץ, גישוש ואיתור נעדרים. זאת, בנוסף לחומר הלימוד הכולל של אילוף כלבים בכיר ומטפלים התנהגותיים.
הבוגרים שלנו משתלבים במוסדות אבטחה, ביטחון, ביטחון אזרחי ועוד.
 למידע נוסף, קורס מאלפי כלבי עבודה


השתלמות באילוף כלבי עבודה למאלפי כלבים

למידע נוסף, קורס מקוצר כלבי עבודה


 סמליל עם רגל כתומה של כלב   לימוד גישות שונות לאילוף כלבים

בית הספר לאילוף כלבים מאי דוג קולג’ הינו היחיד בארץ שבו לומדים לעומק לפחות שלוש גישות שונות לאילוף וטיפול בבעיות התנהגות של כלבים. אנו מאמינים כי מאלף כלבים מקצועי צריך לדעת לשלב אותן בהתאם לצורך ולאישיות הכלב והבעלים. מידע מפורט והיתרונות של גישות שונות לאילוף כלבים

icon3   היכנסו לקריאה נוספת icon5   למידע מפורט אודות הקורסים במגמת אילוף כלבים

הקורסים מתקיימים ב-3 שלוחות

  • קורס אילוף כלבים במרכז – בית החולים הווטרינרי בבית דגן
  • בית ספר לאילוף כלבים כלבים בצפון – הקורס מתקיים בחיפה
  • קורס אילוף כלבים בדרום – הלימודים מתקיימים בשלוחה הדרומית באר שבע

* שלחו לי בבקשה שובר מתנה בסך 100 ש"ח למייל הרשום לעיל


המלצה מסטודנטית במאי דוג בקורס אילוף כלבים ומטפלים התנהגותיים: