בבסיס שיעור אילוף עומדת תקשורת נכונה עם הכלב

קורס אילוף כלבים, לימודי מאלפים בכירים

My-Dog College הינו המרכז הרב תחומי המוביל בישראל ללימודי אילוף כלבים המכשיר מאות מאלפי כלבים מידי שנה מזה שני עשורים. מאי דוג קולג’ הינו מוסד הלימוד המוביל בישראל בפיתוח וחדשנות של לימודי אילוף כלבים, כלבנות טיפולית וכלבי עבודה.
הלימודים מיישמים את שיטות האילוף המתקדמות ביותר בעולם בגידול נכון של הכלב מגורות לבגרות וטיפול בבעיות התנהגות של הכלב ובעליו תוך שימת דגש על העשרת עולמם.
סגל ההוראה הוא הבכיר ביותר בישראל ובעל ניסיון הדרכתי עשיר ומגוון. פן ייחודי נוסף במאי דוג הוא אילוף כלבים היברידי בנוסף לגישות הרגילות – מאלפי הכלבים הבכירים מבינים ויכולים לתת מענה במצבים שאחרים לא יכולים.
מכללת מאי דוג פועלת בחסות בית החולים הווטרינרי של האוניברסיטה העברית, והינו מוסד הלימודים הגבוה והמתקדם במדינת ישראל למקצועות הכלבנות שבוגריו נחשבים לחוד החנית בעולם העבודה עם בעלי חיים.

תרסטודנטית וכלב בשיעור אילוף כלבים מאי דוג קולגומתם של כלבי המשפחה לאיכות החיים היא אדירה ומספרם של כלבי הבית בישראל קרוב לחצי מיליון כלבים. הכלבים שלנו משמשים כחיות מחמד, חברים אמיתיים, הם חלק מהמשפחה, מישהו להישען עליו וידידו הטוב של האדם.
יחד עם כניסתם של הכלבים לתוך המשפחה המודרנית הועמק הצורך ביצירת שפה משותפת ותקשורת יעילה בין הכלב למשפחתו האנושית. 

מטרת הקורס היא להכשיר אנשי מקצוע בכירים (מאלפים, מאמנים ומטפלים בבעיות התנהגות) לתחום כלבי הבית ההולך ומתפתח.
הבוגרים שלנו מאפשרים למאות אלפי הכלבים להבין את בעליהם, להשתלב במשפחה ללא בעיות התנהגות ולאפשר הרמוניה מלאה בין הכלב לבעליו.

תמונה של כלב נובח   למי מתאים ללמוד בקורס מאלפי כלבים בכירים?

הלימודים מתאימים למעוניינים להתמחות בתחום אילוף כלבים ולכל מי שמעוניין לרכוש מקצוע מאתגר ומלא סיפוק המשלב תקשורת עם כלבים ובני האדם, שיקום וטיפול בבעיות התנהגות של כלבים. הקורס מתאים במיוחד לכל אלו המעוניינים לעסוק בתחום ולפתח קריירה מקצועית כמאלף/ת כלבים וגם לחובבי כלבים המעוניינים להרחיב את השכלתם והכשרתם הכלבנית.

סמליל עם רגל כתומה של כלב   לימוד גישות שונות לאילוף כלבים

בית הספר לאילוף כלבים מאי דוג קולג’ הינו היחיד בארץ שבו לומדים לעומק גישות שונות לאילוף וטיפול בבעיות התנהגות של כלבים. אנו מאמינים כי מאלף כלבים מקצועי צריך לדעת לשלב אותן בהתאם לצורך ולאישיות הכלב והבעלים. פירוט והיתרונות של גישות שונות לאילוף כלבים (הכוללים בין היתר את הגישה החיובית, הגישה ההיברידית ועוד)

icon3  סגל ההוראה של מאי דוג קולג’

רגל שחורה של כלב   הלימודים מתקיימים בפריסה ארצית

  • קורס אילוף כלבים במרכז – שלוחת בית דגן – בית החולים הווטרינרי
  • בית ספר לאילוף כלבים כלבים בצפון – הקורס מתקיים בכפר הנוער “רמת הדסה” בטבעון

לימודים בזמן קורונה

***
רוצה לשמוע עוד?
– השארת פרטים

    רוצה לשמוע עוד על
    מסלולי הלימוד במאי דוג?

    מאלפי כלבים בכיריםכלבנות טיפוליתכלבי עבודהספרות כלבים
    המלצה מסטודנטית במאי דוג בקורס אילוף כלבים ומטפלים התנהגותיים: