מאי דוג קולג' אילוף כלבים כלב תופס מקל בפארק
קורס מאלפי כלבים בכירים ומטפלים התנהגותיים

Advanced Professional Dog Trainer and Behavior Specialist

מטרת קורס מאלפי כלבים בכירים ומטפלים התנהגותיים בכלבים היא להכשיר מאלפים\ות מקצועיים לכלבים שמסייעים בהשתלבותם של הכלבים במשפחה בצורה נעימה וקלה. 
מרכז My-Dog College הינו מכללה רב תחומית המכשירה עשרות מאלפי כלבים בכל שנה מאז הקמתו בשנת 2001. זהו הקורס המקיף ביותר בתחומו בישראל.
הקורס מקנה ידע מקצועי, כלים ושיטות לגידול ואילוף כלבים. בנוסף, הוא מקנה ידע באימון ובטיפול בבעיות התנהגות ומשמעת של הכלב.

קורס ייחודי מאלף בכיר – מכוון צמיחה אישית ומקצועית המבוססת על חדשנות, רלוונטיות ומשמעות חברתיתלמי מיועד קורס מאלפי כלבים בכירים?
 gif2  

כלב בסדנת ספורט כלבני קופץ דרך חישוקקורס אילוף כלבים
מיועד למעוניינים להתמחות בתחום אילוף כלבים ולכל מי שמעוניין לרכוש מקצוע מאתגר ומלא סיפוק המשלב תקשורת עם כלבים ובני האדם, שיקום וטיפול בבעיות התנהגות של כלבים. הקורס מתאים במיוחד לכל אלו המעוניינים לעסוק בתחום ולפתח קריירה מקצועית כמאלף/ת כלבים וגם לחובבי כלבים המעוניינים להרחיב את השכלתם והכשרתם הכלבנית.

מטרות הקורס
הכנת הבוגרים לקריירה מקצועית כמאלפי כלבים בכירים בתחום המשמעת, כמטפלים התנהגותיים לבעיות התנהגות בכלבים ולחינוך כלבים וגורים במגוון גישות ודיסציפלינות המובילות בעולם. בנוסף, אנו מקנים לסטודנטים שלנו כלים מעשיים להתנהלות בשטח, פתיחת עסק עצמאי וניהולו.
הסטודנטים שלנו צוברים ניסיון אמיתי וייחודי תוך כדי ליווי המדריכים שלנו בעבודתם בשטח. 
מאלף כלבים חייב תקשורת טובה עם הכלב
נושאי הלימוד

קורס אילוף כלבים מתמקד בצרכים של אוכלוסיית בעלי הכלבים במדינת ישראל ושם דגש על אילוף למטרת משמעת עם וללא רצועה, פתרון בעיות התנהגות, סוציאליזציה וחשיפה נכונה, מבחני אופי לגורים והתאמתם למשפחה/עבודה (Puppy pre-school class), חינוך גורים, טכניקות אילוף קלסיות ומודרניות, חדשניות ביותר, שימוש נכון בציוד אילוף, פרקים נבחרים בווטרינריה.
הקורס בנוי מארבעה עשר יחידות לימוד המכילות סקירות אקדמאיות וניסיון בשטח.

* במהלך הקורס לומדים לעומק מגוון גישות אילוף שונות על מנת שהמאלף המקצועי הבכיר יוכל להתאים לאופיו, אופי הכלב ולשלב בצורה מיטבית את היתרונות של כל גישהגישות שונות לאילוף כלבים, ולמה חשוב להכיר אותן.

מתכונת לימודים
  • אפשרות א’ – לימודי ערב פעמיים בשבוע
  • אפשרות ב’ – לימודי בוקר פעם בשבוע בימי ו’. מתכונת לימודים חדשנית בקבוצות קטנות ובאוירה משפחתית
  • הקורס “לימודי אילוף כלבים בכירים, ומטפלים התנהגותיים” מתקיים ב-3 השלוחות: מרכז, צפון , דרום.

graduateתעודה
למסיימים את הקורס בהצלחה תוענק תעודת מאלף כלבים בכיר ומטפל בבעיות התנהגות של כלבים.  


icon5   מידע נוסף, חשוב לפני שתירשמו:

icon5   קורסים נוספים במגמת לימודי אילוף כלבים

סמליל עם רגל כתומה של כלב   סיפורם של זוג סטודנטים שהכירו בקורס אילוף כלבים במאי דוג ממליצים על הלימודים, מספרים איך זה ללמוד קורס מאלפי כלבים, הכלבה המשותפת, וחוויות מהלימודים.סמליל עם רגל כתומה של כלב   תמונות מיום הכרות ראשון בקורס מאלפי כלבים, מדריכי כלבנות טיפולית, קורס מאלפי כלבי עבודה במאי דוג קולג'