קורסי המשך
השתלמויות ולימודי המשך

כי אנחנו מאמינים בהתפתחות מקצועית

במאי דוג, המרכז הרב תחומי לאילוף כלבים וכלבנות, יש מספר מסלולים להמשך ההכשרה וההתפתחות לכל מאלף כלבים, ההשתלמויות מיועדת הן לבוגרי הקורסים של מאי דוג והן לבוגרי קורסים של מסגרות אחרות (צבאיות ואזרחיות).

מטרת הקורסים וההשתלמויות, להרחיב את אפשרויות התעסוקה של מאלפי הכלבים ואת הידע המקצועי ולפתוח פתח לעולם חדש ומרתק למגוון אפשרויות נוספות בעולם הכלבני.

לימודי המשך למאלפי כלבים

*** הקורסים וההשתלמויות מותנים במצב הרשמה מינימלי. יש לבדוק מראש האם מתקיים אימון.

  נשמח לתת לכם מידע עכשיו! 1-800-337373

  סמינרים והשתלמויות 

  אנו מביאים את אנשי המקצוע הטובים בעולם כדי להעביר סדנאות וסמינרים ברמה הגבוהה ביותר למאלפי כלבים, מטפלים בעזרת בעלי חיים ומטפלים בכלבנות טיפולית. חשוב לנו להעשיר את הידע שלכם בגילויים והשיטות המתקדמות ביותר לאילוף, תקשורת, מוטיבציה ועוד.
  הפעילויות פתוחות להרשמה עבור בוגרים וסטודנטים של מאי דוג, ומאלפי כלבים או מטפלים מוסמכים ממקומות אחרים. דוגמאות לחלק מהסמינרים שנערכו במאי דוג

  לימודים וסדנאות העשרת ידע מקצועי בתחום הטיפולי עבור 

  מטפלים בעזרת בעלי חיים, מטפלים בכלבנות טיפולית

  לרשימת השתלמויות מקצועיות וסדנאות, כגון סדנת הגישוש הטיפולי, עשה כמוני, המרחב הביתי ועוד – לחצו כאן

  דואגים לכם לקריירה – דרושים מאלפי כלבים, כלבנות טיפולית, כלבי שירות וכלבי עבודה 

  מידי חודש אנו מפרסמים הצעות עבודה לבוגרים במגוון תחומים. וזאת בנוסף לפניות רבות המגיעות אליהם באופן ישיר עוד במהלך הלימודים, רבים מהסטודנטים מתחילים לעבוד בתחום הלימודים. הצעות העבודה מתאימות הן לעצמאים והן לשכירים ומתפרסמות בעמוד הפייסבוק המיוחד קהילת הבוגרים של מאי דוג, תוכלו לראות את הסיכום החודשי.

  צוות מאי דוג

  סגל ההדרכה שלנו מורכב מאנשי המקצוע הבכירים והמנוסים ביותר. לרשימת מרצים ומדריכים

  חומר לימודי נוסף, כתבות ומאמרים

  בלוג כלבים ואנשים, ספרית מאמרים וכתבות בנושאים שונים כגון גידול כלבי בית, כלבנות טיפולית, הקשר המיוחד בין כלבים ובני אדם, נושאים רבים שמעניינים את כלל הציבור וגם את הכלבנים המקצועיים. לרשימת נושאים

  מאלפי כלבים מקצועיים?
  הקורס הזה עבורכם