הומאופתיה לכלבים עוזרת לפתור את הבעיות הנפוצות לחיות בית
לימודי הומאופתיה קלאסית לחיות מחמד

Classical homeopathic practitioner for small animals
בשלב זה לא מתוכנן מועד קרוב לתחילת קורס


הלימודים במגמה לרפואה משלימה לבעלי חיים במאי דוג מתקיימים בחסות המכון הישראלי להומאופתיה. אלו לימודים ייחודיים מסוגם במדינה, המכשירים מטפלים בהומאופתיה קלאסית לחיות מחמד. הומאופתיה קלאסית הינה שיטת טיפול טבעית, בטוחה ואפקטיבית, גם בבעלי חיים וגם בבני אדם, המצליחה לרפא פעמים רבות מקרים בהם כשלו דרכי טיפול אחרות.
אם אתם חפצים לעזור לבעלי חיים הסובלים מבעיות התנהגות או מבעיות כרוניות, ולא הצלחתם או לא ידעתם עד כה כיצד לסייע להם בכך, או אם חשוב לכם לטפל בבעלי חיים בדרך טבעית ונטולת תופעת לוואי – הומאופתיה קלאסית לחיות מחמד היא הפתרון שחיפשתם!


כלב קטן עומד   מהי רפואה משלימה לכלבים, חתולים, ושאר חיות מחמד – הומיאופתיה?
הומאופתיה לחיות מחמד מעוררת את כוחות הריפוי הטבעיים שבגופו של בעל החיים, הכלב או החתול, ומאזנת אותו מבחינה פיזית ורגשית גם יחד.כלב שמטופל בתרופות הומאופתיות נגד השמנה ובעיות כרוניות בטיפול בהומאופתיה קלאסית לבעלי חיים, ישנה התייחסות לכל בעל חיים באופן אישי לפי המאפיינים הייחודים לו, מתוך התייחסות למצבו הכולל ולא רק לסימנים בעקבותיהם הגיע לטיפול.
התרופה ההומאופתית עשויה מחומרים טבעיים, ניתנת פעמים בודדות, ונטולת תופעות לוואי. התאמת התרופה ההומאופתית לבעלי חיים היא אישית, לפי אופיו של המטופל, אורך חייו, קשייו הפיזיים והרגשיים והאירועים שעיצבו אותו לאורך חייו עד הגעתו לטיפול ההומאופתי.

רגל כתומה של כלב   הפתרון הטבעי לבעיות התנהגות בבעלי חיים
במהלך לימודי ההומאופתיה הקלאסית תקבלו כלים להבנה טובה יותר להתנהגותם של בעלי החיים והמקור לקשיים עימם הם מתמודדים, ותרכשו כלים פרקטיים לטיפול טבעי בחיות מחמד במצבים פיזיים ובקשיים התנהגותיים.

כלב נובח   מידע נוסף אודות מגמת רפואה משלימה לבעלי חיים – עקבו אחר האתר שלנו לגבי האפשרות לפתיחת קורס בעתיד