כלב באימון ספורט כלבני, אג'יליטי
מאי דוג – המרכז הרב תחומי ללימודי אילוף וכלבנות

icon2   הלימודים במאי דוג, אחת הבחירות הטובות שעשיתי בחיי

התחלתי את לימודי במאי דוג וזו אחת הבחירות הכי טובות בחיי. אני באה מרקע כלבני וכשהתחלתי את הלימודים במאי דוג הבנתי שיש עוד הרבה דברים שלא ידעתי בעולם הכלבני…
כל הנושא של האילוף החיובי ופתרון בעיות עם כלים שונים ממה שאני מכירה פתחו לי דלת לעולם האילוף הקל יותר.
כל המדריכים מקצועיים בעלי ידע מעולה בתחומם, התלוותי אל המדריכים לאילופים פרטיים כדי ללמוד עוד ולהשתפשף – במאי דוג דוחפים אותך למצוייניות ורוצים שתחבור לבוגרים ולמדריכים.
הייתי מגיע לשיעורים עם חיוך מאוזן לאוזן. חיי השתנו וגם חיי הכלבה שלי מייפל …  אני ממליצה בחום על משפחת מאי דוג!
בית ספר מקצועי ביותר עם הרבה ידע וליווי לכל אורך הדרך.

מיכל הלפרין – מאלפת כלבים בכירה

icon4   תודה על הכל!!! הצלחתי למרות כל הקשיים

בוגרת קורס אילוף כלבים עם תעודת סיום בהצלחה
אני ממליצה בחום לכל מי שחפץ בלימודי כלבנות מכל סוג שהוא לפנות למכללת מאי דוג! המקצועיות, המודעות, האכפתיות לארוך הדרך, הראש הגדול, היצירתיות, אנשי הצוות זה משהו שלא תמצאו בשום מקום אחר!!!

אין לי מספיק מילים כדי להודות לצוות המדהים במכללת מאי דוג.
הדרך שעברתם איתי, התהליך המדהים מהשיקום ללימוד עם קושי לקימה מהכיסא גלגלים לזריקה של הקביים ואז גם של המקל הליכה…
תודה על כל התמיכה על כל ההשקעה והפרוצדורות שנדרשתם להם בגללי, תודה שנתתם לי את האפשרות לעסוק במה שאני אוהבת באהבה וכבוד. תודה על ההבנה, ההכלה, הסבלנות, ההשקעה. תודה שלא ויתרתם עלי גם כשהיה קשה, זה היה שווה כל רגע.
תודה מיוחדת למאיה, אור ורותי שעדיין מלווים אותי לאורך הדרך. המכללה תמיד פתוחה בשביל הבוגרים, אף פעם לא שמעתי את התשובה לא או אי אפשר, תמיד אתם מוצאים פתרון להכל.
תודה לכם, הערכה שלי אליכם עצומה. הניצחון שלי הוא לגמרי בזכותכם!!!

ממליצה בחום!!!
אחינועם פאני נ. – בוגרת קורס מאלפי כלבים, שלוחת צפון

icon1   למדתי בקורס כלבנות טיפולית וקורס כלבי שירות

אחרי כמעט שנה בקורס אילוף כלבים, ידעתי שאני עדיין לא מוכנה להיפרד, גם מהלימודים וגם ממשפחת מאי דוג. קורס כלבנות טיפולית היה המשך טבעי עבורי, ולא התאכזבתי!
חומר הלימוד היה מקיף ומרתק. המרצים- מדהימים, גם כמורים ואנשי מקצוע בעלי ניסיון וידע רב, וגם כבני אדם. בנוסף, למדנו לא רק על כלבים ומטופלים, אלא גם על עצמינו. לכל אדם שהטיפול הוא בנפשו והכלבים בנשמתו – זהו קורס שאסור לפספס!
במקביל לקחתי גם קורס בהכשרת כלבי עזר שהיה פשוט מאלף. בקיצור, היו אלו שנתיים מהטובות, המהנות והמלמדות בחיי.
תודה , תודה , תודה !!!

תודה למאי דוג, ליאת ו.


icon2
  
המלצה – ספרית כלבים

שמי מיכל וכל חיי ידעתי שנועדתי לעבוד עם כלבים. התחלתי קורס אילוף ב 2009 ומשם המשכתי לקורס ספרות כלבים. כיום אני מלמדת בקורס ספרות במאי דוג.
למאי דוג הגעתי דרך קרובת משפחה שבמקרה הכירה את מאיה והודיע לי שאין מצב בעולם שאני הולכת ללמוד במקום אחר. לשאלתי “למה?!” ענתה “לכי, תראי, תביני”. ובאמת, החיבור לקח קצת פחות מחמש דקות.
בדיעבד הבנתי שמעבר למקצועיות הצוות, רמת לימוד גבוהה, האהבה האמיתית לכלבים והדוגמא האישית להצלת כלבים נכנסתי למשפחה ענקית תומכת ומלווה ששומרת על קשר הדוק ורצוף בין חברי הקורס, המדריכים והצוות המנהל. בכל רגע נוח לי להתקשר לקבלת ייעוץ ברמה העסקית, המעשית או להתייעץ לגבי עיצוב כרטיס הביקור.
מאי דוג זה ערך מוסף לדרך חיים!

מיכל רייס – מדריכה לספרות כלבים במאי דוג

icon4   הגשמתי חלום !!

ממרום גילי (60) וניסיוני רב השנים בגידול כלבים מסוגים שונים החלטתי לפני 4 שנים להגשים חלום ישן וללמוד אילוף כלבים. שנת הלימוד במאי-דוג הייתה השנה החווייתית בחיי. אם חשבתי שאני יודעת הרבה על כלבים, הסתבר לי שידעתי מעט מאד. השיעורים התאורטיים היו מעשירים ומלאי עניין. נסקרו כל התחומים: וטרינריה, כלבנות טיפולית, כלבנות בסיסית וכו’. צוות המורים כולם מהשורה הראשונה של עולם הכלבנות. העבודה המעשית עם הכלבים היתה מתגמלת מעין כמוה במיוחד שהכלבים מקבלים צ’אנס לחיים חדשים (ניתנים לאימוץ לאחר אילוף) אישית, הייתי אחראית לשניים כאלה שזכו לבית חם. הקשר עם מאי-דוג לא נפסק עם תום הלימודים. תמיד ניתן להתקשר למאיה ורפי בכל בעיה, עצה או סתם אוזן קשבת.
אין לי ספק בכך שלימוד כלבנות במאי-דוג היא חוויה לכל החיים, מעשירה ומתגמלת בין בשל אהבתך לכלבים, על אחת כמה וכמה אם את/אתה רוצה להפוך תחביב למקצוע!!

בברכה, רונית הורוביץ – מאלפת כלבים

icon1   פתחנו עסק משפחתיזה לא רק בית ספר, זה משפחה

אני ובת זוגתי בעלי עסק בתחילת דרכו שברוך השם הולך ומתפתח ובטוחים שנמשיך לגדול ולתת מענה ושירות ללקוחותינו. אני למדתי אילוף כלבים בכיר והתמחתי בכלבי עבודה אצל מאיה ורפי, מנהלי ״מאי דוג״, וחייבים להודות שבזכות הידע, המקצועיות, והמיומנות שלהם אנחנו מתחילים את חיינו כעצמאיים. כיום בזכות העזרה והנסיון של מאי דוג העסק הולך ומתפתח.
מאיה ורפי היקרים, תודה על העזרה האינסופית, על התמיכה והמענה בכל דבר שהיינו צריכים הייתם שם ותמיד עודדתם וחיזקתם, עד היום! בזכותכם ובזכות האהבה שלכם למקצוע ולבעלי החיים למדנו, החכמנו, יישמנו ופרחנו! אין מספיק מילים להודות ולהעריך אתכם כמו שמגיע לכם!

אוהבים אור ורחלי בעלי ״All Dog״

icon4   כלבנות טיפולית – חוויה יוצאת דופן

כבר מגיל ינקות אני מחובר לכלבים, ותמיד מצאתי בהם נחמה, אושרלמדתי כלבנות טיפולית ונהניתי מכל רגע וחוויות משיכה ואהבה ללא תנאי, אבל לא האמנתי עד כמה יכולים הכלבים לעזור לילדים ולמבוגרים כאחד. בקורס כלבנות טיפולית למדתי כיצד “להפעיל” את הכלב לטובת האדם העומד מולו.
קיבלתי כלים מדהימים בהם אני נעזר בטיפולים בבתי ספר, במוסדות שונים, בקייטנות, בחוגים ובכל מקום אחר בו אני עובד כיום. מעבר לפרנסה – הסיפוק הגדול והרצון בהושטת יד למטופלים שלי (גם באופן ישיר וגם למשפחות שלהם בעקיפין) עושה את העבודה.
אני מאחל לכם ולנו כקהילה שיפתחו עוד קורסים רבים וש”הבשורה” תמשיך ותתפוס אף תאוצה רבה עוד יותר בארץ ובעולם.

באהבה גדולה, אלון פרחי

הגשמתי חולם - יחידת עוקץ בצהלמאיה ורפי – תודה שהגשמתם חלום, גיוס לעוקץ

שמי אסף טננבוים, יליד 1990. גדלתי בקרית אונו. משחר ילדותי אני מחובר לבעלי חיים ובמיוחד לכלבים. בגיל 13 הכרתי את מאי ורפי ממאי דוג. החיבור אליהם כבני אדם והכרת עולם הכלבים דרכם גרמו לי לאושר וסיפוק נפשי רב.
את רוב נעורי ביליתי איתם הן כתלמיד והן כעובד בכלביה. עברתי שני קורסים לאילוף כלבים וקורס כלבי עבודה, שם למדתי תחומים מרתקים של אילוף כלבים להגנה, כלבי גישוש אילוף כלבי שמירה.
סימנתי לי למטרה להתגייס לעוקץ ואכן חלומי התגשם. אני מודה להם מקרב לב על האושר שגרמו לי בנעורי ובהתבגרותי.

בכבוד רב, אסף

icon2   למדתי במאי דוג, עשיתי הסבה מקצועית ופתחתי עסק מצליח מיידוג, מדיכים מעולים, ומקצוע שכיף ללמוד

לפני קצת יותר מחמש שנים החלטתי לעשות הסבה מקצועית ולממש את אהבתי לכלבים. לאחר בירור קצר נרשמתי ללימודי קורס מאלפים בכירים במאי דוג. מיקום הקורס בבית החולים הוטרינרי בבית דגן והשיעורים המעשיים שנערכים בכלביה של מיי דוג, לא רחוק משם בסביון, היו מאוד נוחים להגעה, צוות המדריכים שליוו אותנו במהלך שנת הלימודים היו כולם מאלפים בעלי ידע וניסיון רחב מאוד והציגו לנו כמה וכמה פתרונות לכל בעיה, כל מדריך וגישתו ודרך פעולתו.
זכינו ללמוד חומר עיוני תחת שרביטה של ד”ר עופרה גלילי שהיא מומחית מספר אחד בארץ בתחום וטרינריה התנהגותית.
הקמתי פנסיון לכלבים ולמדתי גם קורס ספרות כלביםאחד הדברים החשובים בעיניי הוא שמאחר ומאי דוג מחזיקים בכלביה משלהם יוצא שבמהלך השנה מתרגלים ומתאמנים עם עשרות כלבים קטנים, גדולים, כאלה עם בעיות התנהגות קטנות יותר וכאלה עם בעיות התנהגות קשות יותר.
אני יכול להגיד ששנה זו שעברתי עם אנשים מעלפים כמו מאיה ורפי פרנקו, ניב צדיק וחגי בן הרוש, הייתה חוויה אחת מהשנים הטובות בחיי. אני אישית מאוד נהנתי ובעיקר למדתי המון על כלבים וגישות שונות באילוף.
כשנה מסיום הלימודים ולאחר שהוכשרתי כמאלף כלבים בכיר, התחלתי להפעיל ולנהל פנסיון כלבים ביתי. במסגרת הפנסיון החלטתי לתת גם שירותי תספורות ורחיצה לכלבים המתארחים אצלי. לכן פניתי שוב למאי דוג, איתם שמרתי על קשר טוב מאוד במשך השנים מאז סיום הקורס, ולפני כשנה נרשמתי לקורס ספרות כלבים, כמובן במאי דוג. קורס ספרות מקצועי ביותר בהדרכתן של שתי ספריות מנוסות בתחום. במהלך הקורס יצא לי להתאמן ולספר לא מעט כלבים מכל הגזעים. במאי דוג דואגים שבכל שיעור יהיו כלבים שונים לתספורת, טיפוח ורחיצה.
מאי דוג הוא הבית לכל מי אוהב כלבים ורוצה ללמוד כלבנות!

בברכה, אורי סנדלר, פנסיון ומספרה לכלבים – DOGORI

icon1   ממליצה בחום ואהבה!

בשנת 2012 למדתי בבית ספר לאילוף מספר 1 בארץ. בית הספר לאילוף My-Dog!
למדתי ספרות ואילוף כלבים, נהניתי מהדרכה מקצועית מעולה של צוות אוהב, תומך ומעודד ועד היום, כשאני עובדת במקצוע אני מרגישה שאני יכולה לפנות אליהם בכל בעיה ומקבלת מענה מהיר לכל שאלה.

יעל שטיין – מאלפת כלבים בכירה וספרית כלבים

icon4   המלצה – ספרות כלבים, הפכתי אהבה למקצוע מהנה

אני בן 60, נשוי ואב לשתי בנות, סב לנכדה וגר בתל אביב. אני ספר נשים וגברים משנת 1976.
כל חיי אהבתי בעלי חיים ובשנים האחרונות החלטתי ללמוד כלבנות באופן מקצועי. הגעתי למכללת מיי דוג (my dog) המובילה בתחום ובאופן טבעי נרשמתי ללימודי ספרות כלבים. נהניתי מאוד מרמת ההדרכה ומהמקצועיות של הצוות בחברה ומיד עם סיום קורס הספרות נרשמתי לקורס מאלפים בכירים. בקורס האילוף הכרתי מרצים ומרצות מדהימים ובראשם מאיה ורפי פרנקו, המנהלים, שנותנים את הכל כדי להעביר לתלמידים את הידע התאורטי והמעשי העשיר שלהם.
אם גם אתם אוהבים בעלי חיים ורוצים להפוך את האהבה למקצוע מהנה, אני ממליץ בחום על מכללת מאי דוג, ואל תחכו לגיל 60!

מאיר בר אילן – ספר כלבים מקצועי

icon1    זוג שהכיר בקורס מאלפי כלבים מספרים

זוג סטודנטים שהכיר בקורס אילוף כלבים במאי דוג + ג’קי, כלבה משותפת, ממליצים על הלימודים, מספרים איך זה ללמוד קורס מאלפי כלבים וחוויות מהלימודים.

icon4   המלצה – קורס כלבנות טיפולית

הגעתי לתחום הזה מתוך אהבה לכלבים ולתחום הטיפול, ובשל הרצון לשלב את כלבתי, ניקי, בעבודה שלי. אני באמת מאמינה שאפשר לעשות קריירה ממשהו שאנו אוהבים ונהנים ממנו. במאי-דוג קיבלתי את הכלים לעשות זאת, ונפתחו עיניי לגבי האפשרויות המרובות והמגוונות שמצויות בשילוב כלבים בטיפול.
פגשתי מרצים ומדריכים חדורי תשוקה לתחום, ואהבה לכלבים, ולמדתי מהם המון; ד”ר אלון וסרמן, מרצה בעל ידע וניסיון רחב, ובעל רגישות ופתיחות רבה, שלימד אותנו את הפן הפסיכולוגי. רפאל פרנקו, שחידש שוב ושוב עם תחומים חדשים ומעניינים כמו גישוש שיקומי וכלבי מזחלות ועוד…
סיימתי את הקורס במרץ 2015 ואני מצפה מאד לשילוב כל הידע והכלים שקיבלתי בקליניקה שלי.
תודה לצוות מאי – דוג על הגמישות, הנגישות ועל האוזן הקשבת.

בברכה, אילה הינוך, כלבנית טיפולית. www.feelnheal.com

icon2 תודה מאי דוג – בית הספר מס’ 1 לספרות כלבים!

עכשיו, כשהפכתי למטפחת וספרית כלבים, רציתי להודות לכמה אנשים שעזרו וסייעו בדרך : תודה לצוות מאי דוג – לימודי אילוף כלבים וכלבנות טיפולית מיכה, מירלה, מאיה, ירדן על תקופת לימודים מהנה ונהדרת נהנתי מכל רגע, תודה … תודה לכל מי שסייע ועזר, עכשיו אפשר לדבר איתי ואני אגיע לספר את הכלב/ה שלכם בבית. 

שמרית שטראוס – בעלת עסק ספרות וטיפוח יופי לכלבים

icon1   מכתב תודה – כלבנות טיפולית

אחרי לא מעט שנים (בלשון המעטה..) באותו מקום עבודה, ואחרי התלבטויות רבות כלבנות טיפולית - אני והכלבה שלישל במה אעבוד כשאהיה גדולה (ואני כבר גדולה..), החלטתי שאני רוצה לעשות שינוי.
ממש מפחיד…
דבר ראשון שעליו חשבתי וזו גם המלצתי הראשונה הוא לבדוק מה הדבר שאני הכי אוהבת לעשות, מתוך נטרול של כל החששות הנלווים כמו האם יש לזה ביקוש, פרנסה וכו’. מתוך אמונה ותקווה שאם אעשה את מה שאני הכי אוהבת, אצליח. ומכאן הגעתי להחלטה ללמוד כלבנות טיפולית.
קבעתי פגישת יעוץ במיי דוג.
פגשה אותי מירלה, היועצת. מעבר ליכולת הנפלאה שלה ליצור כימיה ולתת מענה לכל שאלותיי, יצאתי עם תחושה שלא מדובר רק בבית ספר שעוסק בלימוד אלא בגוף שדואג, מלווה ונותן יחס מאוד אישי.
ואכן כך ואף מעבר..
למדתי במאי דוג במסלול אילוף וכלבנות טיפולית. באפריל 2015 סיימתי את לימודי והקשר עדין נשמר. כל שאלה, המלצה, עזרה תמיד נענים ביעילות ופרגון.
לסיכום:
מקצועיות, נסיון, מרצים מעולים ויחס אישי מאפיינים את מאי דוג. ולא פחות חשוב שהיה לי ממש כיף להגיע ללימודים.

טל ווייסנברגר | כלבנות טיפולית

icon4   טיפול בעזרת כלבים – תלמידה מספרת איך זה ללמוד בקורס כלבנות טיפולית

סטודנטית לטיפול באמצעות כלבים (כלבנות טיפולית) מספרת על החוויה האישית שלה במהלך הקורס. שנה ראשונה לומדים אילוף כלבים ושנה שניה קורס טיפול בעזרת כלבים. לעבוד עם חיות וליהנות מעבודה מאתגרת ומספקת זוהי חוויה מעצימה ומרתקת.

 
הכירו את מאי דוג יותר מקרוב

  רוצה לשמוע עוד על
  מסלולי הלימוד במאי דוג?

  מאלפי כלבים בכיריםכלבנות טיפוליתכלבי עבודהספרות כלבים

  קורסים ומסלולי לימוד במאי דוג – המרכז הרב תחומי ללימוד אילוף כלבים, כלבנות, ספרות כלבים:

  icon5   קורסים במגמת אילוף כלבים

  icon5   המגמה לכלבנות טיפולית

  icon5   בית הספר לספרות כלבים

  icon5   השתלמויות מקצועיות למאלפי כלבים